تبریک پنج سالگی وبلاگم

جشن تولد وبلاگ حجازی   وبلاگ من پنج ساله شده

دسته بندی‌ها: 

دیدگاه‌ها

تبریک میگم
امیدوارم همچنان برقرار باشید و ما از مطالب مفیدتون استفاده کنیم

سلام
احمد آقا میشه منو کمک کنید؟ خیلی وقته مثل اینکه به سایت سر نزدید
من از نرم افزاری که فهرست یه سری کتاب در کتابخانه ملی هست استفاهد میکنم و یه خروجی از لیست اون گرفتم به صورت اکسل . به درستی اکسل خارج میشه ، من اون رو تبدیل به فایل csv میکنم و با حروف فارسی هم مشکلی نداره.
1- فایل با حروف فارسی به csv تغییر میکنه .
2- به درستی در دروپال و فیلدهای مربوطه ایمپورت میشه.
3- ویوز فیلدها رو نمایش میده.و مشکلی نداره.
4- اما موقعی که میخوام از exposed filter استفاده کنم و فرضا روی یکی ازفیلدها جستجویی انجام بدم دروپال نمیتونه نوشته های ایمپورت شده رد فیلد را بخونه و فیلتر کنه.درواقع مثلا اگر در یکی از فیلدها نوشته "متن دروپال یک" ، اگه در exposed filter بنویسم "متن دروپال یک" نمیتونه چیزی رو جستجو و فیلتر کنه.

خطایی هم نمیدهد و فقط نتیجه فیلتر را نشان نمیدهد.

5- حالا اگه عبارت "تن دروپال یک" رو از خود ویوز کپی کنم و در exposed filter پیست کنم و جستجو بزنم به درستی ویوز میخونه و عبارت "متن دروپال یک" رو فیلتر میکنه.

6- حالا من اگه اون فایل csv رو قبل از ایمپورت باز کنم و مثلا "متن دروپال یک" رو پاک کنم و خودم تایپ کنم به جاش و ذخیرش کنم و بعد در دروپال ایمپورت بشه به درستی ویوز میتونه اونو بخونه.

انگار یه حالتیه که خروجی رو باید حتما تایپ کنم و بعد وارد دروپال کنم تا ویوز بتونه اونو بخونه یا اینکه از خود دروپال اون متن رو کپی کنم و paste کنم تا دروپال و ویوز بتونه اونو جستجو کنه.

ماژول استفاده شده : feeds
نسخه دروپال : 7
فایل های امتحان شده : csv

لطفا کمک کنید.

افزودن دیدگاه جدید