عدم پاسخ گویی به سوالات دوستان؟؟

سلام به همه‌ی دوستانی که وبلاگ این حقیر را دنبال می کنند!

من معمولا کارم به این صورت است که به محض این که یک مطلب جدید در سایت ارسال می شود، فورا خبردار می شوم و فورا پاسخ آن را ارسال می کنم!

با استفاده از ماژول rules یک سیستم پیاده سازی کرده ام که به محض ارسال یک مطلب جدید در سایت، متن آن و لینک آن به من ایمیل می شود. من هم چون از Google talk استفاده می کنم، فورا متوجه ایمیل دریافت شده می شوم و پاسخ آن را پس از تحقیقات لازم و بررسی ها، ارسال می کنم. (البته مشروط به این که آن موقع آنلاین باشم)

به این ترتیب، هنگامی که شما یک مطلب در این سایت ارسال می کنید، ما بین 5 دقیقه تا حد اکثر 2 شبانه روز، حتما پاسخ مطلب خود را دریافت خواهید کرد.

اما اخیرا، با کمبود وقت و کمبود حوصله و همچنین کمبود روحیه مثبت (!) مواجه شدم و به ‌همین خاطر، سوالات مطرح شده در انجمن، بی پاسخ مانده است.

از این بابت از کسانی که سوال پرسیده بودند عذر خواهی می کنم.

شرایط سوال کنندگان را کاملا درک می کنم. زیرا خودم هم همیشه دقیقا همین شرایط ایشان را دارم: هر سوالی دارم، باید خودم تحقیق کنم و هیچ کسی نیست که به من کمک کند. تماما تحقیقات من به زبان انگلیسی بوده و در انجمن های مختلف و در IRC و در لا به لای سورس های دروپال، لابه لای صفحات کتاب ها و لابه لای خروجی های Doxygen دنبال پاسخ سوالات خود می گردم.

گاها سوالاتی که شما می پرسید را جوابشان را نمی دانم و تحقیق می کنم و پاسخ آن را پیدا می کنم و مطرح می کنم و ... .

با توجه به این شرایط، ممکن است وضعیت را بهتر متوجه شوید و خودتان بیشتر تحقیق کنید.

انجمن این سایت، وابسته به شما است. لطفا نتایج تحقیقات خود را در این جا بنویسید تا ما هم استفاده کنیم!

دسته بندی‌ها: 

افزودن دیدگاه جدید