آموزش VBScript

بسم الله الرحمن الرحیم

در این قسمت، آموزش جامعی از زبان قوی VBScript قرار میگیرد.

نویسنده ی این مطلب به طور کامل به زبان VBScript تسلط دارد و سابقه ی زیادی در زمینه ی برنامه نویسی با VBScript از جمله برنامه نویسی ابزار های هکینگ با این زبان قوی دارد.

در اصل این سلسله مقالات در سایت انجمن گروه آشیانه  توسط نگارنده دنبال می شد. اما بنا به دلایلی تصمیم گرفته شد که ادامه ی مقالات در این سایت که وبگاه رسمی نویسنده ی مقالات است دنبال شود.

شما می توانید نسخه ی اصلی این مقالات را در آدرس زیر بیابید:

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=22716

حق کپی رایت مقالات محفوظ می باشد. کپی کردن این مقالات بدون ذکر منبع یا با ذکر منبع، مجاز نمی باشد. این مقالات فقط باید در انجمن آشیانه و در این سایت یافت شوند. در صورتی که کپی این مطالب را در سایت دیگری پیدا کردید، لطفا نگارنده را از طریق این لینک در جریان بگذارید.

در زیر سرفصل های مقالات را مشاهده می کنید. می توانید در بین آن ها گردش کنید و مطلب مورد نظرتان را پیدا کنید و یا این که به ترتیب، به صورت صفحه به صفحه به مطالعه بپردازید.

در صورتی که سوالی در ذهنتان بود، برای ارسال نظر یا سوال راحت باشید. همچنین در صورتی که دانش کافی دارید می توانید به سوالات دیگران هم پاسخ دهید.

دسته بندی‌ها: 

دیدگاه‌ها

سلام

مهندس حجازی عزیز ازت بسیار سپاسگذارم از اینکه کلی وقت گذاشتی و مطالبم رو خوندی و کلی در مورد آن ها نظر دادی

شاد و سربلند باشی

سلام
دلیلش اینه که من خیلی وقته که VBScript رو کنار گذاشتم و فعلا هم برنامه ای برای ادامه ی آن ندارم.
چون VBScript علیرغم این که زبان جالب و سرگرم کننده ای است، اما برای کاربرد های حرفه ای، حرفی برای گفتن ندارد. خصوصا در زمینه ی وب که حرفه ی اصلی من است.
به شما هم توصیه می کنم که به زبان های برنامه نویسی دیگه فکر کنید. مانند VB.NET و یا C#.NET

افزودن دیدگاه جدید